SK EN

Všetko pre Váš krajší nábytok ...

Všetko pre Váš krajší nábytok ...

FURNITURE FITTING E-SHOP

  • Dynamický banner
  • Teraz v AKCII naložený záves len za 0,11 EUR
  • Vysokokvalitné výsuvy s tlmením HETTICH už v predaji
  • 150mm výsuvný kôš teraz na výsuve BLUM
  • Nakupuj hliníkové dvierka priamo od výrobcu
  • Vlastné www stránky rýchlo a jednoducho
  • Previous
  • Next

Počiatky spoločnosti Interex PLUS s.r.o. sa spájajú s rokom 1989. Od začiatku sa podnikateľský zámer orientoval na prezentáciu a predaj rozmanitej škály nábytkového kovania a doplnkov pre bývanie. Počas dlhoročného pôsobenia na trhu sa sortiment rozšíril tak, že dnes je firma schopná uspokojovať všetky, aj tie najnáročnejšie potreby a požiadavky klientov - veľkoodberateľov, výrobcov či individuálnych spotrebiteľov a pôsobí ako jeden z najväčších dodávateľov nábytkového kovania na Slovensku.

Pôvodný názov Interex bol v roku 1995 zmenený na Interex PLUS s.r.o., kedy sa firma pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť je zameraná na obchodnú činnosť, pôsobí ako importér a exportér zároveň.

Dlhoročné systematické budovanie pevných zahraničných kontaktov vyústilo do 60% podielu exportu na celkových obratoch. V súčasnosti má firma zastúpenie na mnohých európskych trhoch najmä však v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Srbsku a Čiernej Hore, Litve, Lotyšsku, Ukrajine, Rusku, na Cypre, v Nemecku a Rakúsku. Vynikajúce profesionálne vzťahy s dodávateľmi zaručujú našu schopnosť rýchlo
a flexibilne reagovať na akékoľvek špeciálne a špecifické požiadavky klientov.

Prioritou spoločnosti je profesionálnym prístupom, komplexnými službami, kvalitnými produktmi a bezkonkurenčnými cenami prispievať k rozvoju dlhodobej prosperity klientov a našich vzájomných obchodných vzťahov. Vysoká kvalita a technická úroveň produktov (vyrobených z najkvalitnejších materiálov) garantuje dlhú životnosť a odolnosť produktov. Kvalifikovaný personál je vždy ochotný a pripravený poslúžiť a poradiť zákazníkom na profesionálnej úrovni. Zákazník môže využiť možnosť dopravy výrobkov našou spoločnosťou alebo prostredníctvom zásielkovej služby. Prepracovaný systém výberu (prostredníctvom čísel skladových kariet alebo kódov tovaru) a skladového výdaja zvoleného tovaru umožňuje každému zákazníkovi bez problémov nájsť a nakúpiť v krátkom čase to čo potrebuje. Vďaka veľkokapacitným skladom dobudovaným v roku 2001 je tovar všetkým obchodným partnerom k dispozícii okamžite a v akomkoľvek požadovanom množstve. Každý mesiac ponúkame zákazníkom atraktívne zľavy, o ktorých sú informovaní v našej vzorkovej predajni.

O vysokej kvalite svedčí i certifikát STN ISO 9001:2000, ktorý potvrdzuje, že firma spĺňa náročné kritériá kladené Európskou Úniou na kvalitu výrobkov a služieb.

TOP PRODUKTY

View:

Ukážka pre obsah v bočnom stĺpci:

Telefonické objednávky:

0908 788 896
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:30 pondelok - piatok

 

Sledujte náš blog:

Podnikanie-blog.sk

Login